systemy solarne Kraków

Ogrzewanie w domu

Mimo że w Polsce nie jest zbyt ciepło przez cały rok, a średnie temperatury nie zachwycają to i tak opłaca się podgrzewać wodę do ogrzewania domu kolektorami słonecznymi. Na obecną chwilę nie ma lepsz czytaj więcej »

AUTo części

Oryginalne auto części - dlaczego warto je wybrać?

Każde użytkowane auto, wymagać będzie co pewien czas przeprowadzenia przeglądu oraz dokonania ewentualnej wymiany zużytych już podzespołów. Koszty, jakie niosą ze sobą nowe , powinny być zawsze uwzgl czytaj więcej »

domowe elektrownie słoneczne

Baterie słoneczne w domu

Skoro słońce świeci to czy nie warto byłoby to wykorzystać do własnych potrzeb? Plusem jest to, że na pewno nie musimy jeszcze za słońce płacić chyba, że jesteśmy nad morzem i uiszczamy opłatę klimaty czytaj więcej »

pozycjonowanie katowice

Pozycjonowanie Katowice - działania podwyższające popularność firmy w sieci.

Pozycjonowanie stron internetowych to bardzo ważne działania, dzięki którym możliwe jest wypromowanie własnej firmy, jak również podniesienie jej popularności. Aby skutecznie zadbać o marketing przed czytaj więcej »

teczki ofertowe

Udane interesy w profesjonalnej oprawie

Projektowanie materiałów reklamowych to proces złożony i czasochłonny. Konieczne jest uwzględnienie wielu drobnych szczegółów, czynników, które pozornie wydają się nie mieć nic wspólnego z firmą ani czytaj więcej »

Fartuch jEDNORAZOWY

Popularne zastosowania fartuchów jednorazowych

Wielu osobom fartuchy jednorazowe kojarzą się jedynie ze szpitalnymi korytarzami i fizelinowymi, najczęściej niebieskawo-zielonymi obszernymi fartuchami z rękawami. Te często jałowe produkty to jedna czytaj więcej »

prawo ochrony środowiska

Prawo ochrony środowiska

Zainteresowanie ochroną środowiska nie słabnie. Jest to zagadnienie nie tylko popularne, ale i niezwykle istotne. Coraz więcej ludzi nadaje duże znaczenie powyższemu tematowi i zastanawia się, jak uc czytaj więcej »

wentylacja sZCZECIN

Właściwie wykonana wentylacja

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób zastanawia się nad tym jak rozpocząć wentylację własnego domu tak by faktycznie wasz dom mógł oddychać. Jak wiadomo bez odpowiednio przygotowanej wentylacji n czytaj więcej »

PSYCHOLOg szczecin

Właściwa pomoc psychologiczna

Każdy bardzo dobrze zdaję sobie sprawę z tego że niestety problemy są i będą niestety jedni znoszą je lepiej drudzy gorzej aby jednak poradzić sobie z problemami dnia codziennymi powinniśmy przede ws czytaj więcej »

GARAżE Blaszane Wielkopolska

Garaż na wymiar – czyli poczciwy blaszak

Niby samochody są maszynami, które powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby być jak najbardziej trwałymi. Jednak z doświadczenia wiemy, że pomimo wszystko, trwałe użytkowanie samochodu oraz jego czytaj więcej »

 

Tworzymy serwerownie

szafa 42u

W serwerowni potrzebujemy wiele szaf i obudów, które będą dawały bezpieczeństwo całemu sprzętowi, jaki się tam znajduje. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to pamiętajmy, że te wszystkie elektroniczne urządzenia sporo ważą, a zatem trzeba się przygotować na wzmocnienia stopu. Jeśli jeszcze ma się to wszystko znajdować na piętrze to tym bardziej konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Czy naprawdę to wszystko tak dużo wazy? Warto tutaj podać jeden przykład, jakim będzie szafa 42u, która ma udźwig do ośmiuset kilogramów. Mówimy tutaj o niepozornej szafie, a to tylko jedna sztuka, a jeśli będziemy szaf mieć kilka, a nawet kilkadziesiąt? To nie jest takie proste żeby to stało gdzieś na piętrze w budynku, który jest do tego nieprzygotowany. Można tylko wspomnieć, że taka szafa ma szerokość sześćdziesiąt centymetrów, a zatem nie jest to kilka metrów i taka waga. To, dlatego jeśli ktoś przygotowuje serwerownie to wszystko robi żeby to było naprawdę bardzo bezpieczne. Tylko wtedy szanse na utrzymanie bezpieczeństwa są o wiele większe.

Szafa do montażu

Bez większego problemu każda osoba, która otrzyma szafę będzie mogła ją zmontować. To zajmuje kilka minut i nie są potrzebne nawet dwie osoby, bo jedna na spokojnie sobie z tym poradzi. W szafie zostały fabrycznie zrobione specjalne otwory, przez które będzie można poprowadzić okablowanie. Te otwory znajdziemy na górze jak i na dole, a zatem wszystko będzie we właściwy sposób uporządkowane. Dodatkowo zastosowano tutaj system wentylacji, który jest tak bardzo potrzebny w takiej szafie. Bez niego nie ma szans żeby można było zachować wewnątrz odpowiednią temperaturę.

dobra szafa 42u

Dla bezpieczeństwa zastosowano tutaj również z przodu jak i z tyłu zamki otwierane z klucza. W zestawie otrzymujemy kilka kluczy. To oznacza, że to szafy mogą się dostawać tylko te osoby, które są do tego uprawnione. W większych firmach ma to duże znaczenie, dlatego jeśli wybieramy szafę to trzeba zwracać na to uwagę. Szafa jest bardzo wytrzymała i będzie nam służyła przez długie lata.